Каталог матеріалів

Урок №7 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - У дружному слов’янському колі. Мазурка. Полька. Виконання пісні «Полька». Перегляд фрагментів Чеської польки.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №7. У дружному слов’янському колі. Мазурка. Полька. Виконання пісні «Полька». Перегляд фрагментів Чеської польки.

Мета: визначити характерні риси чеської і польської музики. Формувати знання музичних жанрів, ознайомитись з музичними інструментами. Розвивати тембровий слух, почуття ритму, вміння порівнювати класичний і сучасний варіант твору, вокальні навички. Виховувати ціннісне ставлення до народної, класичної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Розглянь народні костюми поляків.

Слайд5. Розглянь народні костюми чехів.

Слайд6. Порівняй народні костюми поляків, чехів з українським народним костюмом.

Слайд7. Мазурка.

Слайд8-9. Запам’ятай.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухаємо чеську народну пісню-танець «Полька».

Слайд12-13. Розучуємо текст чеської народної пісні-танцю «Полька» .

Слайд14. Виконання пісні «Полька».

Слайд15. У мистецтві слов’янських народів чимало спільного. Зокрема, існує багато творів, де тісно переплелися пісенна й танцювальна творчість. Це – пісні-танці (українська коломийка, чеська полька тощо).

Слайд16. Чеська полька.

Слайд17. У якому темпі, якими штрихами доцільно виконувати пісню?

Слайд18. У ритмі мелодій іноді відбуваються несподівані зміни. Наприклад, зміщення акценту із сильної частки на слабку.

Слайд19. Робота в групах. Мінідослідження.

Слайд20. У польському місті Сопоті є чудернацький будинок, що рухається, ніби в танці. Відшукай в інтернеті інші незвичайні споруди. Придумай сторітелінг про цікаву архітектуру.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні