Каталог матеріалів

Урок №7 музичного мистецтва для 6 класу за Масол Л. М. - Хорові жанри

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Просіна»

Урок №07. Хорові жанри

Сприймання: Г. Ф. Гендель. «Алілуя» з ораторії «Месія». Леонард Коен «Алілуя». П. Янчак «Алілуя». Й. С. Бах. Кавова кантата. Арія Лізхен «Ах, яка солодка на смак кава!». К. Орф. Кантата «Карміна Бурана»: «О, фортуно!» тощо.

Виконання: «Україна» (муз. і сл. Т. Петриненка)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-6. Слово вчителя

Слайд7-9. До портретної галереї

Слайд10. Прослухайте: Г. Ф. Гендель. «Алілуя» з ораторії «Месія».

Слайд11. Прослухайте: Леонард Коен «Алілуя».

Слайд12. Прослухайте: Пьотр Янчак «Алілуя».

Слайд13. Обговоріть.

Слайд14-17. Слово вчителя

Слайд18. Слухаючи музику, зіграйте сценку з кантати «в ролях» (пантоміма).

Слайд19. Прослухайте: Й. С. Бах. Кавова кантата. Арія Лізхен «Ах, яка солодка на смак кава!».

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Прослухайте: К. Орф. Кантата «Карміна Бурана». О, фортуно!

Слайд22. Обговоріть.

Слайд23-24. Музична грамото

Слайд25. Пригадайте відомі вам музичні розміри й те, як їх диригувати..

Слайд26. Віднайдіть у нотах пісні позначки розміру і репризи.

Слайд27. Гімнастика для очей

Слайд28. Прослухайте пісню «Україна». Музика і вірші Т. Петриненка

Слайд29-30. Розучуємо пісню «Україна»

Слайд31. Виконуємо пісню «Україна»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32-33. Мистецька скарбничка

Підсумок

Слайд34. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Слайд35. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд36. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні