Каталог матеріалів

Урок №69 для 1 класу з навчання грамоти за Н.М. Кравцовою, О.Д. Придаток - Звуки [р], [р’], позначення їх буквою «ер». Читання складів, слів. Мовно-логічні вправи. Скоромовка.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: Н.М. Кравцова, О.Д. Придаток

Урок №069. Звуки [р], [р’], позначення їх буквою «ер».

Мета: ознайомити дітей з буквою р; вчити знаходити і чути звуки в мовленні, виділяти і знаходити букву в звукових моделях слів, моделювати букву; називати послідовно звуки у слові, будувати його звукову модель. Розвивати фонетичний слух, аналітико-синтетичні вміння роботи зі звуком; збагачувати словниковий запас, удосконалювати мовлення учнів. Виховувати інтерес до читання, працелюбність.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Гра «Буква загубилася».

Слайд 9. Визначаємо спільний звук.

Слайд 10-11. Правильно вимовляємо звуки.

Слайд 12. Знайомимося з буквою.

Слайд 13. На що схожа буква?

Слайд 14. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Вчимося читати.

Слайд 16. Склади звукові схеми до слів.

Слайд 17-19. Вчимося читати.

Слайд 20. Гра «Склади слова».

Слайд 21. Читай швидко.

Слайд 22. Фізкультхвилинка.

Слайд 23. Досліджуємо мовні явища.

Слайд 24. Підготовка до читання тексту.

Слайд 25. Читаємо текст.

Слайд 26. Давайте пригадаємо, з якою буквою ознайомилися на уроці?

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні