Каталог матеріалів

Урок №69 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Складання та розв’язування задач за малюнками та короткими записами. Порівняння виразів.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №69. Складання та розв’язування задач за малюнками та короткими записами. Порівняння виразів.

Мета: формувати в учнів обчислювальні навички; формувати вміння розв’язувати задачі, вчити складати короткий запис задач, розв’язувати задачі; формувати вміння виконувати віднімання на основі взаємозв’язку арифметичних дій додавання і віднімання. Розвивати в учнів логічне мислення, пам'ять, увагу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд10. На скільки 7 більше від кожного з чисел?

Слайд11. Полічи від 1 до 10, замість кожного другого числа кажи «Не зіб’юся!»

Слайд12. Чим ти захоплюєшся у вільний час? Склади задачі про різні хобі.

Слайд13. Розв’яжи вирази.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. На скільки сантиметрів зменшиться довжина стрічки?

Слайд16-18. Порівняй вирази міркуючи так: 5+2=7, а 8-2=6. 7>6, тому 5+2>8-2

Слайд19. На скільки сантиметрів довша червона смужка?

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21-22. Розв’яжи задачу.

Слайд23. Накресли відрізок завдовжки 2 см. Збільш його так, щоб стало 9 см. На скільки сантиметрів збільшився відрізок?

Слайд24. Склади задачу за коротким записом.

Слайд25-26. Склади задачу за схемою.

Слайд27. Рухлива вправа.

Слайд28. Дай відповідь на питання.

Слайд29. Розв’яжи вирази.

Слайд30. Покажи на малюнку 8 трикутників.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні