Каталог матеріалів

Урок №68 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Де живуть звірі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №68. Де живуть звірі?

Мета: Познайомити дітей з умовами життя тварин, розширити уявлення про життя тварин, про тісний взаємозв’язок з людиною.

Сприяти розвитку зв’язного мовлення, критичного мислення, оперативної пам’яті, довільної уваги, розвитку вміння аналізувати та оцінювати достовірність інформації.

Виховувати бережне ставлення до тварин; активність та самостійність.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Запитання для повторення.

Слайд5. Назви звірів, зображених на малюнку. Порівняй їх між собою. Яка істотна ознака звірів?

Слайд6. Якої форми набувають кінцівки залежно від середовища їхнього існування?

Слайд7. Для переміщення в тварин є:

Слайд8. Розкажи хто як «ходить»

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10-13. Розкажи хто як «ходить»

Слайд14-15. Слово вчителя.

Слайд16. За світлинами розкажи, як звірі пристосувалися до життя в різних середовищах існування.

Слайд17. Тварини, що живуть в горах.

Слайд18. Познайомтесь з деякими мешканцями лісу.

Слайд19. Тварини живуть в водоймах і морях.

Слайд20. Розглянь деяких мешканців пустель.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Тварини, які мешкають в степу.

Слайд23. Для роздумів.

Слайд24. На карті знайди звірів. Назви їх.

Слайд25. Домашнє завдання.

Слайд26. Цікавинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Довідничок .

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні