Каталог матеріалів

Урок №68-69 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Форми земної поверхні. Уявна подорож картою. Проводимо дослідження. Які форми земної поверхні у нашому краї?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №68-69. Форми земної поверхні. Уявна подорож картою. Проводимо дослідження. Які форми земної поверхні у нашому краї?

Мета: вчити учнів розрізняти форми поверхні Землі, формувати уявлення про форми земної поверхні України, сформувати поняття рівнина, гора; розвивати практичні навички роботи з картою, вчити показувати на карті найбільші гори, рівнини і височини України, Кримські гори і Карпати; виховувати любов до природи рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Розглянь глобус.

Слайд6. Розглянь карту. Яка вона на дотик?

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. Що таке рівнини.

Слайд9. Що трапляється на рівнинах.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. На карті низовини позначаються зеленим кольором.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Височини на карті позначаються жовтим і світло – коричневим кольором.

Слайд14. Довідничок.

Слайд15. Що таке гори?

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Найвищою вершиною є Говерла (2061 м), що знаходиться у Карпатах.

Слайд18. Найвищою вершиною Кримських гір є Роман-Кош (1545 м)

Слайд19. Уявна мандрівка картою України.

Слайд20. Торбинка цікавинок.

Слайд21. Досліди.

Слайд22. Вправа «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні