Каталог матеріалів

Урок №67 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Масштаб

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 67. Масштаб.

Мета: сформувати вміння та знання з теми «Масштаб», вдосконалювати навички знаходження відстаней на карті; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють знаходити відстані на карті, визначати масштаб.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-10. Основні поняття з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11-12. Рухлива вправа.

Слайд 13 - 31. Формування вмінь. Робота з підручником: № 710, 711, 724, 726, 728, 730, 740, 742, 747. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності.

Слайд 32. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 33. Завдання.
Знайди прізвище видатного українського письменника.

 Слайд 34-35. Завдання:

Побудуй кут MKN, що дорівнює 80°. Познач на стороні КМ точку D, а на стороні KN — точку С. Сполучи точки D і С. Виміряй сторони трикутника, що утворився, та знайди його периметр.

Слайд 36. Індивідуальна робота.

Скількома способами можна вишикувати в один ряд чотирьох учнів?

Слайд 37-38. Задачі на логіку.

Що означає масштаб:

10 : 1;

100 : 1?

У яких випадках застосовують цей масштаб?

Підсумок

Слайд 39. Підсумок уроку. Усне опитування.
Слайд 40. Завдання для домашньої роботи.

Рефлексія

Слайд 41. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні