Каталог матеріалів

Урок №67 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо числа.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №67. Додаємо і віднімаємо числа.

Мета: закріпити способи додавання і віднімання числа 0,1,2, віднімання однакових чисел; закріпити назви компонентів і результату арифметичної дії додавання, поняття математичного виразу сума, взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання; закріпити уявлення про віднімання, вчити застосовувати його при знаходженні значень виразів на основі складу числа; формувати вміння додавати і віднімати число 3 (скорочені міркування); формувати вміння добирати малюнок до виразу; вчити складати рівності за схемами. Вчити будувати міркування шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Виконай арифметичні дії.

Слайд4. Знайди значення виразів двома способами за схемами.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Знайди значення виразів за схемами.

Слайд7. Згадай склад чисел. Склад якого числа записано? Якої пари не вистачає?

Слайд8.  Геометрична хвилинка.

Слайд9.  Фізкультхвилинка.

Слайд10.  Що можна запитати про кількість журналів у кожній ситуації? Добери відповідну схему, склади рівність. 

У Юрчика 8 журналів, а в Іринки — на 2 більше. 

В Олесі 8 журналів, а в Миколки — на 2 менше.

У Тараса було 8 журналів. Йому купили ще 2.

Слайд11.  Що можна запитати про кількість солодощів у кожній ситуації? Добери відповідну схему, склади рівність. 

  • У Марійки 6 карамельок, а в Іри – на більше.
  • В Антона 6 цукерок, а в Сашка – на 2 менше.
  • У Тараса 2 шоколадки і 6 цукерок.

Слайд12.  Знайди значення виразів двома способами.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14.  Знайди значення виразів за схемами.

Слайд15-16.  Числа, які менші від 6, збільш на 2. Числа, які більші за 6, зменш на 2.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд17. Чи можна із п’яти паличок скласти два трикутники? Мишеня впевнене, що впорається із цим завданням. А як ти вважаєш, чи достатньо паличок? Скільки сторін у кожному трикутнику? Спробуй виконати завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні