Каталог матеріалів

Урок №66 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Вступ до теми. Г Остапенко «Аварія»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №66. Вступ до теми. Г. Остапенко «Аварія»

Мета: продовжити ознайомлювати дітей із містами та областями України; поглибити знання про Сумську область; навчити знаходити Сумську область на мапі України; ознайомити з технологією приготування українського борщу; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріпити вміння добирати запитання до тексту; удосконалювати вміння ставити запитання за змістом почутого тексту; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати повагу до традицій українців, турботу про своє здоров’я, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Мовленнєва розминка. Гра «Зроби, як...»

Слайд6. Мовленнєва розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8-9. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Поміркуй і запиши в зошиті, які приховані можливості мають ці речі.

Слайд13. Поміркуй, чому люди зазвичай запаковують подарунки.

Слайд14. Вправа “Наклей”

Слайд15-17. Пригода перша «Аварія»

Слайд18. Гімнастика для очей.

Слайд19-21. Пригода перша «Аварія»

Слайд22. Побесідуймо.

Слайд23.Фізкультхвилинка.

Слайд24. Намалюй ілюстрацію до пригоди і підпиши її.

Слайд25. Які продукти потрібні для приготування борщу?

Слайд26. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Сумську область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Перегляд мультфільму “Як українці борщ винайшли”

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні