Каталог матеріалів

Урок №66 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Тварини-символи Перу

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №66. Тварини – символи Перу.

Мета: ознайомити учнів з тваринами-символами Перу; формувати вміння розрізняти одомашнених людиною тварин відповідно до функцій, які ті виконують; продовжувати виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. На узбережжі Тихого океану та передгір’ї Анд розташована дивовижна країна — Перу.

Слайд7. Перегляд відео «Всередині Перу»

Слайд8. Запитання від Мурчика.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Візитівка Перу: лама.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Візитівка Перу: альпака.

Слайд13. Візитівка Перу: вікунья.

Слайд14. Візитівка Перу: гуанако.

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Вправа «Тварини Перу»

Слайд17. Тварини Перу: очковий ведмідь, андський кондор.

Слайд18. Тварини Перу: амазонська інія, перуанська морська свинка.

Слайд19. Тварини Перу: пінгвін Гумбольдта.

Слайд20.Фізкультхвилинка. 

Слайд21-23. Встав пропущені слова.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні