Каталог матеріалів

Урок №66 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Многокутники: трикутник, чотирикутник, п’ятикутник, шестикутник. Опис фігур за істотними ознаками.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №66. Многокутники: трикутник, чотирикутник, п’ятикутник, шестикутник. Опис фігур за істотними ознаками.

Мета: ознайомити дітей із геометричними фігурами - многокутниками; навчити сприймати точку як вершину многокутника, відрізок як сторону; сформувати вміння будувати фігури з підручного матеріалу, розв’язувати задачі на конструювання геометричних фігур; продовжувати вчити дітей описувати геометричні фігури, називати їхні істотні ознаки; закріплювати вміння працювати з лінійкою й олівцем; розвивати мислення, уяву, математичне мовлення; виховувати уважність. 

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO, лічильні палички.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Доповни до 10»

Слайд 5-6. Повторення вивченого матеріалу. Робота із геометричними фігурами

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 9. Вивчення нового матеріалу. Робота за віршем

Слайд 10-13. Опрацювання нового матеріалу. Робота з підручником

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15-17. Робота з підручником. Многокутники. Опис фігур за істотними ознаками

Слайд 18. Робота з підручником. Робота з лічильними паличками

Слайд 19. Фізкультхвилинка

Слайд 20. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 21. Робота у зошиті

Слайд 22. Пальчикова гімнастика

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25-26. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд 27. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 28. Рефлексія. Бесіда

Слайд 29-30. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні