Каталог матеріалів

Урок №66 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Безпечна поведінка вдома

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №66. Безпечна поведінка вдома

Мета: формувати уявлення дітей про небезпеки, що можуть виникати в домі, формувати уміння та навички, що допоможуть уникати небезпечних ситуацій удома за відсутності батьків, ознайомити з предметами та побутовими приладами, які становлять небезпеку, виховувати обережність, бажання чинити розсудливо, ознайомити учнів зі службами порятунку, вчити викликати працівників цих служб за необхідністю; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу, дрібну моторику рук, критичне мислення, навички вільного спілкування. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуймо.

Слайд6. Які бувають небезпечні ситуації? Доповни.

Слайд7. Що ти робитимеш, коли зловмисники обманом чи лестощами намагатимуться проникнути у твою домівку?

Слайд8. Запам’ятай!

Слайд9. Діалог із незнайомцем по телефону.

Слайд10. Пам'ятка для учнів.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-17. Розгляньте малюнки. До чого може призвести така поведінка.

Слайд18. Слово вчителя.

Слайд19. Каструлі, сковорідки та чайник можуть бути небезпечними.

Слайд20. Побутові прилади, які знаходяться на кухні. Чим вони можуть бути небезпечними?

Слайд21. Запам’ятай!

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Чим можуть бути небезпечні миючі засоби?

Слайд24. Небезпечні речовини.

Слайд25. Розгляньте малюнок. До чого може призвести така поведінка дітей?

Слайд26. Слово вчителя.

Слайд27. Робота в підручнику.

Слайд28. За малюнками склади правила поведінки в задимленому приміщенні.

Слайд29. Online завдання.

Слайд30. Визнач порядок своїх дій та обґрунтуй їх.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні