Каталог матеріалів

Урок №65 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Прикметники-синоніми та прикметники-антоніми.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №065. Прикметники-синоніми та прикметники-антоніми.

 

Мета: поглибити знання про прикметники, вчити добирати до прикметників синоніми; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Вправа «Словникові слова».

Повідомлення теми уроку

Слайд 11. Повідомлення теми уроку.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 13. Вправа 220. Знайди й запиши в стовпчик прикметники.

Слайд 14. Вправа 220. Добери до прикметників іменники та запиши їх через риску.

Слайд 15. Вправа 221. Склади з перших букв прикметників із попередньої вправи слово. Пригадай, що ти знаєш про Софіївку.

Слайд 16. Зіскануй QR-код та переглянь відео.

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18. Вправа 221. Прочитайте текст. Порівняйте побачене з написаним.

Слайд 19. Вправа 221. Виконай завдання на вибір.

Слайд 20. Вправа 222. Добери та запиши найбільш вдалі прикметники до назв зображених пам’яток.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Вправа 87. Прочитай. Знайди і виправ помилки. Запиши правильні варіанти.

Слайд 23. Вправа 88. Запиши відповідь одним прикметником.

Слайд 24. «Щоденні – 5». Письмо для себе.

Підсумок

Слайд 25-26. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні