Каталог матеріалів

Урок №64 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Як гривня стала національною грошовою одиницею?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №64. Як гривня стала національною одиницею?

Мета: ознайомити дітей з історією виникнення української гривні, сучасними грошовими одиницями України, з походженням назви «гривня», виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу. Вправа «Чи все взяли на урок?»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Гривня – національна валюта України.

Слайд9. Цікаво знати.

Слайд10. Золоті монети Київської Русі.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Довідничок.

Слайд13. Златник і срібляники.

Слайд14. Довідничок.

Слайд15. Сучасна гривня увійшла в обіг 1996 року

Слайд16. Символ гривні UAH.

Слайд17. Сучасні гроші. Монети.

Слайд18. Паперові купюри.

Слайд19. Розглянь деякі пам’ятні монети.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Словничок.

Слайд22. Розглянь зображення пам’ятної срібної монети «Ера миру» 2018 року випуску.

Слайд23. Дай відповідь на запитання.

Слайд24. Розглянь пам’ятні монети. Що ти можеш про них розказати?

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Обери символ української гривні.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні