Каталог матеріалів

Урок №64 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Розв’язуємо задачі, які містять відношення різницевого порівняння

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 64. Розв’язуємо задачі, які містять відношення різницевого порівняння

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі, обчислювальні навички, актуалізувати вміння розв’язувати прості задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць; зіставити прості та складені задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць; дослідити вплив зміни характеру різницевого відношення на розв’язання задачі; формувати обчислювальні навички додавання або віднімання одноцифрового числа з переходом через розряд, вміння обчислювати значення виразів на кілька дій.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Сьогодні на уроці ми продовжуємо формувати вміння розв’язувати складені задачі. Ви зіставите просту та складену задачу на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць і будете вчитися розв’язувати складені задачі, що містять дві прості задачі на збільшення або зменшення числа на кілька одиниць. Також ми продовжуємо вдосконалювати обчислювальні навички додавання і віднімання з переходом через розряд.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Завдання 1. Прочитай і зістав задачі. На запитання якої задачі можна відповісти відразу? Добери до неї схеми. Розв'яжи задачу усно.

Слайд 11. Завдання 1. Добери схеми до іншої задачі. Скориставшись схемою аналізу, поясни розв'язування цієї задачі. Розділи задачу на прості та розв'яжи її усно.

Слайд 12. Завдання 1. Розв'яжи задачу.

Слайд 13. Завдання 2. Прочитай подану задачу та зістав її із задачею 2 в завданні 1. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язання поданої задачі? Розв'яжи задачу.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Завдання 3. Знайди значення виразів за схемами з коментарем.

Слайд 16-17. Завдання 4. Знайди значення виразів за схемами. Прокоментуй свої дії.

Слайд 18-19. Завдання 5. Зазнач порядок дій і знайди значення виразів.

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Завдання 1. Зістав задачі 1 і 2. На запитання якої задачі можна відповісти відразу? Добери до неї схеми. Розв'яжи задачу.

Слайд 22. Завдання 1. Добери схеми до іншої задачі. Скориставшись схемою аналізу, поясни розв'язування. Розбий задачу на прості та розв'яжи її.

Слайд 23. Завдання 1. Зістав задачі 2 і 3. Розв'яжи задачу 3.

Слайд 24. Завдання 2. Знайди значення виразів за схемами з коментарем.

Слайд 25. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні