Каталог матеріалів

Урок №64 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Перевіряємо свої досягнення

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 64. Повторюємо вивчене. Перевіряємо свої досягнення

Мета: формувати обчислювальні навички усного множення та ділення (спосіб послідовного множення і ділення). Дидактичні задачі. Актуалізувати вміння виконувати множення та ділення круглих багатоцифрових чисел способом укрупнення розрядних одиниць; застосовувати правила множення та ділення на розрядну одиницю; подавати круглі багатоцифрові числа у вигляді добутку числа та розрядної одиниці; прийом послідовного множення при множенні на кругле число в межах 1000 на підставі правила множення числа на добуток; задачі на спільну роботу, в яких продуктивність спільної праці знаходять арифметичною дією додавання, із задачами, в яких продуктивність спільної праці знаходять арифметичною дією віднімання. Вдосконалювати навички письмового ділення на двоцифрове число; множення й ділення круглих чисел; додавання і віднімання круглих багатоцифрових чисел способом укрупнення розрядних одиниць; вміння порівнювати математичні вирази способом обчислення їх значень. Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної

діяльності учнів.

Слайд 4-6. Узагальнення та систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей.

Слайд 8-9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 11. Завдання 2. Схарактеризуй кожне багатоцифрове число, користуючись планом на вкладці 10.

Слайд 12. Завдання 3. Порівняй числа. Визнач, на скільки одне число більше або менше від іншого.

Слайд 13. Завдання 4. Порівняй вирази. Визнач, на скільки значення одного виразу більше або менше від значення іншого виразу.

Слайд 14. Завдання 5. Виконай арифметичні дії з іменованими числами.

Слайд 15-16. Завдання 6. Знайди значення виразів.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-19. Завдання 7. Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2. У чому їх відмінність? Як ця відмінність вплине на розв’язання задачі 2? Розв’яжи задачу 2.

Слайд 20. Завдання 8. Виконай ділення письмово. Перевір одержані результати.

Слайд 21. Завдання 9. Розв’яжи задачу.

Слайд 22. Рухлива вправа.

Слайд 23. Завдання 1. Клас одиниць підкреслений у числі:

Слайд 24. Завдання 2. Найменшим із поданих чисел є число:

Слайд 25. Завдання 3. Значенням суми чисел 400 521 і 4000 є число:

Слайд 26. Завдання 4. Задача.

Слайд 27. Завдання 5. Завдання.

Слайд 28. Завдання 6. Розв’яжи задачу.

Слайд 29. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні