Каталог матеріалів

Урок №63 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Змінюю іменники за числами.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 63.  Змінюю іменники за числами.

Мета: вчити змінювати іменники за числами, продовжувати визначати рід іменників; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

Слайд 5-6. Вправа «Словникові слова». Склади й запиши речення зі словом криниця.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8. Вправа 1. Прочитай слова. Визнач, до якої частини мови вони належать.

Слайд 9. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 10. Перевір себе за правилом.

Слайд 11. Вправа 2. Прочитай вірш. Що ти знаєш про його автора?

Слайд 12-13. Вправа 2. Випиши з вірша виділені іменники у дві колонки.

Слайд 14-15. Вправа 4-5. Прочитай повідомлення Родзинки. Чи є в ньому щось нове для тебе? Спиши виділені частини тексту про Тараса Шевченка, вибравши потрібну букву з дужок.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Вправа 6. Прочитай, куди зібрались друзі.

Слайд 18-19. Вправа 7. Випиши з програми поїздки іменники – загальні назви, які стоять в однині, у колонку. Познач їх рід. Утвори від кожного форму множини і запиши у другу колонку.

Слайд 20. Вправа 8. Що ти дізнався/дізналася про Тараса Шевченка на уроці? Напиши про це текст (3-4 речення).

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 21. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 22. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 23-27. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні