Каталог матеріалів

Урок №63 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як риби пристосувалися до життя у водоймах?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №63. Як риби пристосувалися до життя у водоймах?

Мета: закріпити і поглибити знання учнів про риб, ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; формувати науковий світогляд; розвивати спостережливість, уміння логічно мислити, робити висновки, пам’ять; виховувати зацікавленість предметом, бережливе ставлення до природи, самостійність, дисциплінованість, любов до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд7. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд8. Відгадай загадку.

Слайд9. Назвіть зображених тварин. Як їх можна назвати одним словом? Яких з них ви бачили? Де саме?

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Будова риби.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13-14. Поміркуй.

Слайд15. Навесні в риб настає період розмноження – нерест.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17-18. Цікавинка.

Слайд19. Упізнайте риб за фрагментами частин їхнього тіла.

Слайд20. Розтав у правильному порядку етапи розвитку риб.

Слайд21. Перегляд відео «Риби, які вміють ходити»

Слайд22. Співаємо пісню «Рибки»

Слайд23. Розкажи.

Слайд24. Пофантазуй.

Слайд25. Домашнє завдання.

Слайд26. Поясни прислів’я.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Побесідуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні