Каталог матеріалів

Урок №63 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Відкриваємо способи додавання і віднімання числа 3.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №63. Відкриваємо способи додавання і віднімання числа 3.

Мета: актуалізувати знання складу чисел, уміння виконувати додавання і віднімання чисел 1, 2, 0, а також віднімання однакових чисел; ознайомити учнів зі знаходженням значень виразів на дві дії, зі способом додавання і віднімання числа 3; учити додавати і віднімати число 3 двома способами; закріпити уявлення про відношення різницевого порівняння, в тому числі й поняття більше на кілька одиниць, менше на кілька одиниць, схематичну інтерпретацію різницевого порівняння. Розвивати в учнів логічне мислення шляхом формування прийомів розумових дій під час виконання завдань на співставлення (порівняння), класифікацію, узагальнення; формувати прийом розумової дії — перенесення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Добери малюнок до вимоги. У клітинках справа запиши, скільки стало фруктів.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Знайди значення виразів за схемою.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6-7. У кожній парі виразів усно знайди значення першого виразу. Здогадайся, яке значення матиме другий вираз у парі?

 Слайд8. Додавання і віднімання числа 3.

Слайд9.  Графічна вправа.

Слайд10.  Фізкультхвилинка.

Слайд11. Виконай арифметичні дії за числовим променем.

Слайд12. Розглянь, як проілюстровано виконання арифметичних дій на числовому промені. Закінчи обчислення.

Слайд13-14.  Знайди значення виразів двома способами за схемами.

Слайд15. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16-17. Прокоментуй малюнок. Поясни схему, склади рівність.

Підсумок

Рефлексія