Каталог матеріалів

Урок №63 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що треба зробити для здійснення твого найзаповітнішого бажання

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №63. Що треба зробити для здійснення твого найзаповітнішого бажання. Чому деколи краще зробити як належить, а не як хочеться? Комікс: «Які варіанти поведінки за столом?»

Мета: спонукати учнів розповідати про свої зацікавлення, пояснювати, як йому / їй подобається проводити дозвілля; пояснювати вплив способу життя, здорової поведінки та корисних звичок на здоров’я людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поясни прислів’я.

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7. Побесідуймо.

Слайд8. Мульфільм «Таши. Дерево бажань.»

Слайд9. Розкажи, який одяг ти обереш для прогулянки, побачивши такий прогноз.

Слайд10. Прочитай вірш.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Творча праця.

Слайд14. Допоможи Наталці. Обери той одяг, який потрібний для зимової прогулянки. Поясни свій вибір.

Слайд15. Заповни таблицю. У якому стовпчику найбільше записів? Про що тобі було найважче писати? Чому?

Слайд16. Обери малюнок, де зображено правильний, на твою думку, вчинок персонажа. Обґрунтуй свій вибір.

Слайд17. Продовж речення.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Дай відповіді на запитання.

Слайд20-22. Запам’ятай правила поведінки за столом.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24-29. Запам’ятай правила поведінки за столом.

Слайд30. Розглянь малюнки. Як потрібно тримати столові прибори?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Розглянь малюнки. Хто як поводиться?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні