Каталог матеріалів

Урок №63-64 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування задач на всі дії з натуральними числами. Самостійна робота № 9.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 63-64. Розв’язування задач на всі дії з натуральними числами. Самостійна робота №9. Діагностувальна контрольна робота №5.

Мета: узагальнити, систематизувати та оцінити знання про натуральні числа; відпрацювати навички та вміння застосовувати набуті знання до розв’язування задач і вправ на всі дії з натуральними числами; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати задачі і вправи на всі дії з натуральними числами.

Тип уроку: узагальнення і оцінення знань та вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Інтерактивне завдання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8. Усні завдання.

Слайд 9-16. Самостійна робота №9.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Завдання: Обчисліть:

1) 4 ⋅ 210 ⋅ 50;

2) 39 ⋅ 17 + 61 ⋅ 17; 3) 178 ⋅ 88 – 78 ⋅ 88.

Слайд 19. Завдання. Знайдіть значення виразу:

1) 60000-408∙120 + 1012∙ (24 ∙10-235);

2) (10000-1864) ∙ (10201 -8634)-234 : 18

Слайд 20. Завдання. Обчисліть:

(52 ∙ 39 – 63) : 4 + 26 910 : (52 + 1).

Слайд 21. Індивідуальна робота.

Задача. Два тестувальники комп’ютерної техніки, один з яких працював 12 днів по 8 год щодня, а інший — 8 днів по 7 год щодня, протестували разом 1368 ноутбуків. Знайди продуктивність праці тестувальників, якщо вона в них однакова. Скільки ноутбуків протестував кожний з них?

Слайд 22. Задачі на логіку. Зустрілись троє друзів і вирішили зіграти в шахи. Домовились, що кожен з них зіграє з кожним один раз. Скільки було зіграно партій? А скільки було б зіграно партій, якби друзів було шестеро?

Підсумок

Слайд 23. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні