Каталог матеріалів

Урок №63-64 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Будь увічливим

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №63-64. Будь увічливим. Підсумовуємо разом

Мета: розкрити зміст поняття «ввічливість», «етикет»; обґрунтувати яке значення має етикет у сучасному світі; пояснити особливості поведінки та її наслідки, моральні й етичні цінності, життєва самоідентифікація, добро, зло, моральні норми, патріотизм; збагатити та активізувати словниковий запас учнів; формувати комунікативну компетентність, мовленнєву культуру школярів; розвивати діалогічне мовлення, пам’ять, мислення; виховувати ввічливість, повагу до старших та однолітків. розвивати інтерес до етичного самовиховання, виховувати повагу до людей та оточуючого світу, прагнення до самовдосконалення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розгадай ребус.

Слайд6. Для роздумів.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Поясни вислів.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-15. Розглянь кадри з мультфільмів. Кого з казкових героїв ти вважаєш вихованим, а - кого ні? Чому?

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Хто із зображених дітей поводиться ввічливо, а хто – ні?

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Обери слова, якими слід продовжити дане речення.

Слайд22. Продовж речення чарівними словами.

Слайд23. Робота в зошиті.

Слайд24. Гра « Упіймай ознаку вихованої дитини» (долоньками)

Слайд25. Вправа «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні