Каталог матеріалів

Урок №62 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Визначаю рід іменників.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 62.  Визначаю рід іменників.

 

Мета: вчити визначати рід іменників; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 6. Вправа 1. Прочитай слова в колонках.

Слайд 7. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 8. Прочитай і запам'ятай!

Слайд 9-10. Вправа 2. Допоможи Ґаджикові визначити рід поданих іменників. Запиши їх у відповідні колонки.

Слайд 11-12. Вправа 3. Разом з однокласниками/однокласницями дайте відповіді на запитання Родзинки.

Слайд 13-14. Вправа 4-5. Дізнайся з тексту, чи правильно ви відповіли на останнє запитання Родзинки. Придумай заголовок до тексту про музей. Спиши текст. Визнач рід віділених іменників. 

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-17. Вправа 6. Ознайомся з графіком роботи музею. Випиши назви днів тижня. Познач рід цих іменників.

Слайд 18-19. Вправа 7. З'ясуй, чи зможуть друзі потрапити в музей, якщо приїдуть туди в середу о 17 годині 10 хвилин. Поясни чому. Запиши своє пояснення.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 21. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 22-24. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні