Каталог матеріалів

Урок №62 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - У чому унікальність планети Земля? Досліджуємо разом. Відкриваємо таємниці місячного світла.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №62. У чому унікальність планети Земля? Досліджуємо разом. Відкриваємо таємниці місячного світла

Мета: охарактеризувати особливості планети Земля та її природного супутника Місяця; вчити спостерігати за Місяцем; розвивати вміння порівнювати, аналізувати, вибирати головне, робити висновки; виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Гра «Так чи ні»

Слайд6. Пригадай.

Слайд7. Доповни речення.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Четвертокласники обговорювали унікальність планети Земля. Доповни їхні міркування власними.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. За малюнком розкажи, яка довжина окружності Землі.

Слайд13. Щоб облетіти Землю на літаку, нам знадобилося б не менше двох діб.

Слайд14. З якою швидкістю рухається Земля по орбіті?

Слайд15. Пригадай, яка відстань від Землі до Сонця.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Земля має один супутник — Місяць.

Слайд18. Довідничок.

Слайд19. Слово вчителя.

Слайд20. Астрономи вважали, що Земля плоска й зусібіч оточена океаном.

Слайд21. Земля в уяві стародавніх єгиптян.

Слайд22.Фізкультхвилинка.

Слайд23. Так уявляли форму Землі у Стародавній Індії.

Слайд24. Такою уявляли Землю індіанці Америки.

Слайд25. Перші вчені — дослідники Землі.

Слайд26. Докази кулястості Землі.

Слайд27. Розглянь фото. Який вид буде бачити людина, якщо зійде з гори? Чому?

Слайд28. Подискутуймо.

Слайд29. Подорож Фернана (Фернандо) Магеллана.

Слайд30. Досліджуємо разом.

Слайд31. Що слід робити, аби наша планета «почувалася щасливою»?

Обери відповідні тверлження.

Слайд32. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Запиши інформацію про проведення дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні