Каталог матеріалів

Урок №62 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Що може обмежувати бажання? Складання розпорядку вихідного дня

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №62. Що може обмежувати бажання? Складання розпорядку вихідного дня

Мета: вчити учнів розуміти роль розпорядку дня для здійснення мрій та збереження і змінення свого здоров’я; розвивати в дітей вміння самостійно організовувати свою працю і відпочинок, розширити знання про вплив емоцій на здоров’я людини; збагачувати словниковий запас учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати критичне мислення, самостійне мислення, уяву, логічне мислення, доказове мислення; виховувати бажання мріяти, поважати один одного, взаєморозуміння, вдячність, тактовність, щирість у спілкування з іншими.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Організація класу.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Які справи робить дівчинка зранку?

Слайд7. Розглянь малюнок, розкажи про розпорядок дня школярів.

Слайд8. Поліна вирішила створити власний розпорядок дня. Скільки часу ти порадиш Поліні приділити кожній справі, якщо вона вертається зі школи о 14-й годині, а лягає спати о 21-й?

Слайд9. Побесідуймо.

Слайд10. Розкажи.

Слайд11. Дитячі живі листівки “Пунктуальність”

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Поміркуй та обчисли.

Слайд14. Обчислення.

Слайд15. Поліні дуже кортить купити такі товари:

Слайд16. Мультфільм Веселий ліс «Крамниця»

Слайд17. Розкажи.

Слайд18-19. Почитай вірш «Галя-Невстигаля»

Слайд20. Дай відповіді на запитання.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Віднови діалог між друзями, пронумерувавши репліки.

Слайд24. Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні