Каталог матеріалів

Урок №61 для 3 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Яка роль органів чуття

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №61. Яка роль органів чуття.

Мета: ознайомитись більш детально з органами чуття, їхніми функціями; розуміти цінність природи для життя людей, залежність якості життя людей від стану навколишнього середовища; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадай, які ви знаєте органи чуття? Скільки їх? Яке їхнє значення в житті людини?

Слайд6. Закрийте долонями очі. Що ви бачите? Розкажіть про значення зору в житті людини.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Закрийте долонями вуха. Що ви чуєте? Яке значення слуху в житті людини?.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд11. Ніс – орган нюху.

Слайд12. Язик – орган смаку.

Слайд13. Робота з підручником.

Слайд14. Шкіра – орган дотику.

Слайд15. Перегляд відео.

Слайд16. Які із зображених об'єктів навколишнього світу людина пізнає за допомогою слуху, а які – за допомогою зору?.

Слайд17. Перевіряємо свої знання.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-21. Робота в зошитах.

Підсумок

Слайд22. Висновок.

Слайд23. Чи знаєте ви, що…

Слайд24. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд25. Вправа «ПОПС».

Слайд26. Рефлексія. Оберіть смайлика, який відповідає вашому настрою та покажіть відповідну цеглинку лего.

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні