Каталог матеріалів

Урок №61 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як невидиме може стати видимим? досліджуємо разом. Спостереження за пташками

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №61. Як невидиме може стати видимим? Досліджуємо разом. Спостереження за пташками

Мета: показувати переваги здорового способу життя; спонукати дітей до активного способу життя; формувати відразу до шкідливих звичок; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати інтерес до відкриттів, пізнання незнайомого, уміння за допомогою дослідів робити висновки, самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховати в учнів розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло. .

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Прочитай вірш. Що нам потрібно робити щодня?

Слайд6. Дай відповідь на запитання.

Слайд7.Інтерактивне завдання.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Розглянь ознаки викривлення хребта.

Слайд10. Розглянь малюнки і розкажи, які звички людини негативно впливають на її хребет.

Слайд11. Аби запобігти розвитку сколіозу, регулярно виконуй такий комплекс вправ.

Слайд12. Вправа “Проаналізуй”

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-16. Відгадай загадку.

Слайд17. Назви їх одним словом.

Слайд18. Перегляд відео “Розповідь про Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр”

Слайд19.Фізкультхвилинка.

Слайд20. Пташина математика.

 Слайд21. Вправа “Пригадай”

Слайд22. Вправа “Відтвори діалог”

Слайд23. Побесідуймо.

Слайд24. Перегляд відео “Бьординг”

Слайд25. Розгляньте комікс в підручнику

Слайд26. Досліджуємо разом.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Запиши інформацію про виконане дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні