Каталог матеріалів

Урок №61 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Як книжка з’являється на світ?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №61. Як книжка з’являється на світ?

Мета: ознайомити з короткою історією виникнення книжки, роллю книжки в житті людини; розвивати інтерес до читання; вчити розповідати про власні почуття та емоції; збагачувати словниковий запас словами спортивної тематики; закріплювати читацькі навички учнів; активізувати пізнавальну діяльність дітей, розвивати самостійне мислення, уяву, доказове мовлення; розвивати зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу, фантазію, дрібну моторику руки, критичне мислення. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та поміркуй.

Слайд6. Олесик придумав шифровку і зробив до неї ключ.

Слайд7. Оціни.

Слайд8. Намалюй обкладинку своєї улюбленої книжки.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Виріж слова та наклей у відповідних місцях на сторінці.

Слайд11. Абетка.

Слайд12. Довідайся, який шлях проходить книжка від автора до читача.

Слайд13. Знайди в таблиці слова – назви професій людей, які створюють книжки.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Учні 1-го класу написали казку.

Слайд16. Обчисли вирази та виконай завдання.

Слайд17. Пофантазуй разом із друзями.

Слайд18. Розглянь бібліотеку Максима.

Слайд19. Пригадай та розкажи.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Разом з однокласниками створіть власну книжку.

Слайд22. Познач найбільш вдалий, на твою думку, макет сторінки.

Слайд23. Відшукай та обведи об’єкти зображені в комірках таблиці.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні