Каталог матеріалів

Урок №61 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування задач на всі дії з натуральними числами.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. А. Тарасенкова)

Урок № 61. Розв’язування задач і вправ на всі дії з натуральними числами.

Мета: повторити, узагальнити та систематизувати знання про натуральні числа; відпрацювати навички та вміння застосовувати набуті знання до розв’язування задач і вправ на всі дії з натуральними числами; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати задачі і вправи на всі дії з натуральними числами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Формування вмінь. Усні завдання.

Слайд 10-16. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1 - 4 рівня складності № 602, 604, 616, 625, 633, .

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Завдання: Складіть рівняння за таблицею.

Слайд 19. Завдання. Одне із чисел на 15 менше, ніж інше.

Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 175.

Слайд 20. Індивідуальна робота.

Обчисліть:
(2430 + 24 · 124) : 6 · 202 – (3008 : 94 + 8 · 527) : 72.

Слайд 21. Швидкість катера за течією 26 км/год. Обчисліть власну швидкість катера, якщо швидкість катера проти течії дорівнює 22 км/год?

Слайд 22. Задачі на логіку. Число із трьох різних цифр віднято із числа, що складається з тих самих цифр, розташованих у зворотному порядку. Результат складається з тих самих трьох цифр, розташованих знову по-іншому. Що це за числа?

Підсумок

Слайд 23. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні