Каталог матеріалів

Урок №61 для 1 класу з математики за Н. Листопад - Порівняння числа і виразу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас. Н. Листопад». 2023 рік.

Урок №61

Тема. Порівняння числа і виразу. Порівняння довжин відрізків.

Мета: ознайомити учнів із правилами порівняння числа і виразу; вдосконалювати вміння порівнювати довжини відрізків; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.

Очікувані результати: знає як потрібно порівнювати числа і відрізки; порівнює довжини відрізків; вміє користуватися числовим відрізком під час розв’язування прикладів на віднімання та додавання; вміє складати, читати й розв’язувати приклади на віднімання та додавання за малюнками і числовим відрізком, за схемами.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з посібника.

Обладнання: набір геометричних фігур та цифр; конструктор LEGO «Шість цеглинок», смужки «математичні штанги».

Тип уроку: комбінований урок.

Освітні галузі: математична, технологічна.

 

 

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 1-2. Організація класу. Вправа «Криголам».

Слайд 3. Робота над загадкою.

Слайд 4. Підготовчі вправи. Гра «Математичний футбол».

Слайд 5. Підготовчі вправи. Гра «Математичний футбол».

Актуалізація знань.

Слайд 7. Ознайомлення зі способом порівняння числа і математичного виразу.

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 8. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 9. Гімнастика для очей

ІІ. Основна частина.

Слайд 10. Дослідження.

Слайд 11. Робота з посібником. Вирази

Слайд 12. Довідничок.

Слайд 13. Робота у посібнику. Порівняння числа і виразу.

Слайд 14. Робота у посібнику. Порівняння числа і виразу.

Слайд 15. Робота у посібнику. Розвязання задачі.

Слайд 16. Робота у посібнику. Завдання для кмітливих.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

III. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Слайд 18-19. Настанова вчителя. Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 20. Робота у посібнику. Вимірюю довжину і порівнюю.

Слайд 21. Робота у посібнику. Порівняння.

Слайд 22. Пальчикова гімнастика.

Слайд 23. Робота з посібником. Обчислення виразів.

Слайд 24. Робота з посібником. Завдання для кмітливих.

Слайд 25. Рухлива вправа.

Слайд 26. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 27. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 28. Логічне завдання.

Слайд 29. Online завдання.

Слайд 30. Online завдання.

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 31. Робота з конструктором «LEGO».

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Панда-дослідник».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні