Каталог матеріалів

Урок №61-62 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Яка користь від знань. «Мова» тварин. Правила спілкування з домашніми улюбленцями і безпри­тульними тваринами

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №61-62. Яка користь від знань. «Мова» тварин. Правила спілкування з домашніми улюбленцями і безпри­тульними тваринами.

Мета: формувати в дітей уявлення про «мову» тварин; про правила поводження з тваринами, що можуть жити поруч з людьми, вчити правил поводження з безпритульними тваринами; виховувати любов до тварин, відповідальність за них; розвивати пізнавальну активність учнів, навчати висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3-4. У кого скільки триває сплячка.

Слайд5. Дай відповіді на запитання.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Прочитай.

Слайд9. Як спілкуються мавпи.

Слайд10. Як спілкуються риби.

Слайд11. Як спілкуються бджоли.

Слайд12. Як розмовляють коти.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Чи розуміють собаки слова?

Слайд15. Яка з зображених тварин може говорити людською мовою?

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Обговоріть в парах і розкажіть.

Слайд19. Розкажи.

Слайд20-21. Бесіда «Чи всім тваринкам жити легко»

Слайд22. Яка тварина агресивна? Яка лагідна? Чому ти так вважаєш?

Слайд23. За малюнками розкажи, як потрібно поводитися з домашніми улюбленцями.

Слайд24. Розглянь малюнки. Чи правильно поводяться діти? Чому?

Слайд25. Запам’ятай правила поводження з безпритульними собаками.

Слайд26. Поміркуй.

Слайд27. Пам’ятай.

Слайд28. Якщо твоя відповідь «так», підніми вгору зелену цеглинку, якщо ні, то червону.

Слайд29. Побесідуймо.

Слайд30. Торбинка цікавинок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні