Каталог матеріалів

Урок №60 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Як бажання може вплинути на здоров’я? Складання порад

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №60. Як бажання може вплинути на здоров’я? Складання порад.

Мета: вчитися з учнями підтримувати й ініціювати діалог на теми, які викликають зацікавлення; виражати словесно і несловесно потреби, бажання, почуття; використовувати відповідні назви частин тіла та органів для повідомлення про самопочуття чи проблеми зі здоров’ям (біль, дискомфорт тощо); визначати осіб, до яких можна звернутися при поганому самопочутті; наголосити на те, що звертатися за підтримкою потрібно лише до осіб, яким дитина довіряє.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Енергізатор «Передай імпульс»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Девіз нашого уроку.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розглянь уважно термометр. Яка температура у Поліниної мами?

Слайд11. Мультфільм “Корисні підказки. Стоп, застуда!” 

Слайд12. Розглянь, які бажання мають діти. Як кожне з них може вплинути на здоров'я? Дайте поради кожній дитині.

Слайд13. Дарина вирішила дізнатися, який напій ї найпопулярнішим серед її друзів. Вона отримала їх, а результати подала у вигляді діаграми. Сформулюй запитання за даними діаграми.

Слайд14. Поліна мріє про те, щоб усі були здорові. Що варто робити, щоб зберегти здоров’я? Запиши в зошиті.

Слайд15. Приклади до сторінки в зошиті свою долоньку та обведи її. На кожному намальованому пальчику напиши, до кого ти можеш звернутися в разі поганого самопочуття.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17-23. Що робити, щоб не захворіти?

Слайд24. Що робити, коли вже захворів/захворіла?

Запам’ятай поради лікаря Айболита.

Слайд25. Запам’ятай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні