Каталог матеріалів

Урок №60 з алгебри для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 60. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: розвивати вміння застосовувати різницю і суму кубів для перетворень добутку виразів на многочлен стандартного вигляду, а також застосовувати формули суми і різниці кубів двох виразів для розкладання многочленів на множники; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють застосовувати формулу суми і різниці кубів в типових завданнях.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 27. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: №766, 768

Слайд 28. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 29-30. Задачі з НМТ:

Спростіть вираз a(a+2b)-(a+b)2

Розкладіть вираз (x+y)2-9x2на множники.

Слайд 31. Задачі підвищеної складності:

Якою є остання цифра значення виразу

316 + 716?

Слайд 32 . Життєва математика.

Для виготовлення каркасних макетів двох кубів Сергій розрахував, що йому знадобиться 2,4 м і 4,8 м проволоки (не враховуючи потреб на закріплення згинів). Яке ребро та які об’єми в більшого і меншого кубів?

Підсумок

Слайд 33. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 34. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 35. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні