Каталог матеріалів

Урок №6 для 8 класу з геометрії за О. Істер - Ромб і його властивості.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 8 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 6. Ромб і його властивості.

Мета: закріпити поняття про ромб, його основні елементи; розв'язувати задачі на обчислення периметра; застосовувати знання з теми на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: розуміє поняття про ромб, його основні елементи; розв'язує задачі на обчислення периметра, знаходження кутів при діагоналях, завдання на побудову.

Тип уроку: формування вмінь і знань.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Мотиваційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-10. Теоретичний матеріал.

Слайд 12. Математична розминка «Завдання для розумників».

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14 - 24. Виконання завдання 1-3 рівня. Робота з підручником № 4.2, 4.4, 4.8, 4.10, 4.12, 4.29.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25 - 26. Підготовка до НМТ.

Слайд 27 - 29. Життєва математика.

Кімната в будинку Іщуків має 5 м завдовжки, 3,5 м завширшки і 3 м заввишки. Площа дверей і вікон становить — 1/6 частину від усієї площі стін.

1) Скільки рулонів шпалер потрібно, щоб обклеїти цю кімнату, якщо довжина рулону становить 10 м, а ширина — 0,5 м?

2) Скільки коштів витратить родина на шпалери, якщо один рулон коштує 180 грн? Враховуйте, що, якщо купувати шпалери на суму понад 1000 грн, магазин робить знижку 5%.

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні