Каталог матеріалів

Урок №6 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Небезпеки соціального походження. Як діяти в разі виникнення соціальних небезпек.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок №6. Небезпеки соціального походження.

Мета: знати, які бувають небезпеки соціального походження; розмірковувати над питанням як діяти в разі виникнення соціальних небезпек; розрізняти, що таке екстремальні і надзвичайні ситуації; знають як допомогти собі та іншим у разі виникнення соціальних небезпек.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «терористичний акт», «бойові дії», «ризик»; знає що потрібно покласти в тривожну валізку; вміє оцінити ризики, вибирати стратегію поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-7. Які бувають небезпеки соціального походження?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Поміркуй.

Слайд 10. Словникова робота.

Слайд 11. Ознайомтеся з правилами поведінки в натовпі. Виберіть 2–3 правила й поясніть одне одному, чому необхідно дотримуватися їх.

Слайд12. Запиши в зошиті.

Слайд 13. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Поміркуй!

Слайд 16. Які бувають небезпеки соціального походження?

Слайд 17. Словникова робота.

Слайд 18. Які бувають небезпеки соціального походження?

Слайд 19. Прочитайте описи ситуацій. Яких правил мають дотримуватися їх учасники? Змоделюйте різні варіанти дій у кожній ситуації,

спрогнозуйте їх наслідки.

Слайд 20-21. Які бувають небезпеки соціального походження?

Слайд 22. Словникова робота.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Прочитай пам’ятку, що допоможе подбати про безпеку твою та твоїх близьких під час бойових дій. Які з цих правил тобі вже були відомі?

Слайд 25. Розгляньте малюнки. Поясніть, що і для чого має бути в “тривожній валізі” та шкільному “евакуаційному рюкзаку”. Що ще можна туди додати?

Підсумок

Слайд 26. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «Оціночна шкала»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні