Каталог матеріалів

Урок №59 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звуки [с], [с´], Позначення його буквою «с». Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 59. Звуки [с], [с´]. Позначення його буквою «с». Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за віршем Г. Чубач, малюнками

Мета: закріпити вміння вимовляти звуки [с], [сʹ], вивчити букви С, с; формувати аудіативні вміння за віршем Г. Чубач; застосовувати диференційований підхід у формуванні вмінь читання.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка.

Слайд 4. Вступне слово вчителя

Слайд 5. Звуковий аналіз слів

Слайд 6. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 7. Рухлива вправа

Слайд 8. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 9. Читання променевих таблиць

Слайд 10. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 11. Читання вірша Г. Чубач. Змістовий аналіз вірша.

Слайд 12. Фізкультхвилинка

Слайд 13. Робота з «Букварем»

Слайд 14. Гра «Вловіть звук [с]»

Слайд 15. Робота в різнорівневих групах

Слайд 16-17. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні