Каталог матеріалів

Урок №59 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 4. Складання задач за структурним коротким записом.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №59. Засвоєння таблиць додавання і віднімання числа 4. Складання задач за структурним коротким записом.

Мета: продовжувати формувати уявлення учнів про складання та розв’язування задач за коротким структурним записом; узагальнювати за спільними ознаками, повторити склад чисел першого десятку; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Робота з цеглинками LEGO. Обери цеглинку, яка є відповіддю на питання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7.Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8-9. Склади задачі за короткими записами. Більше чи менше число потрібно знайти в кожній задачі? Поясни вибір дії. №1 с 61

Слайд 10. Рухлива вправа

Слайд 11 . Розв’яжи кругові приклади. №2 с 61.

Слайд 12 . Знайди та виконай №3 на сторінці 61.

Слайд 13. Порівняй . Встав знаки <,>,=.№4 с 61.

Слайд 14-15.  Назви «зайві» фігури . №5 с 61

Слайд 16. Фізкультхвилинка

Слайд 17. Робота з зошитом. «Спустися» з гірки. №1 с 57.

Слайд 18. Робота з зошитом. У перегонах брало участь 10 автомобілів. Автомобілі під номерами 6,1,8,4,9,2, 10 прибули до фінішу. Автомобілі під якими номерами ще не дісталися фінішу? Запиши їх номери. №2 с 57.

Слайд 19. Робота з зошитом .Розфарбуй той номерний знак, на якому сума цифр найбільша. №3 с 57

Слайд 20. Рухлива вправа

Слайд 21-22 . Робота з зошитом Склади й розв’яжи задачу. №4 с 57

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні