Каталог матеріалів

Урок №59 для 2 класу з математики за Н.П. Листопад - Центнер. Дії з іменованими числами. Порівняння іменованих чисел. Розпізнавання геометричних фігур. Розв’язування задач.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»

Урок №59. Центнер. Дії з іменованими числами. Порівняння іменованих чисел. Розпізнавання геометричних фігур. Розв’язування задач.

Мета: ознайомити з поняттям центнер; вдосконалювати додавання та віднімання іменованих чисел; вдосконалити вміння розпізнавати геометричні фігури; вдосконалити навички розв’язування задач; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-11. Усний рахунок.

Слайд 12-13. Хвилинка каліграфії.

Слайд 14. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 15. Робота з підручником. Знайти та виконай №484 на сторінці 81.

Слайд 16-17. Розв’яжи задачу.

Слайд 18. Вправа №486.

Слайд 19. Прочитай, яка маса кожної тварини. Визнач, хто із них найважчий, а хто – найлегший.

Слайд 20. Порівняй.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22. Зошит вправа №4 на стр. 37.

Слайд23. Робота із зошитом. Знайти та виконай №5 на сторінці 37.

Слайд 24. Зошит вправа №6 на стр. 37.

Слайд25. Рухлива вправа.

Слайд 26. Запиши номери фігур, які є прямокутниками.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні