Каталог матеріалів

Урок №58 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Які невидимі зв’язки є у природі? Комікс: «Чому говорять, що правда вийде нагору, як олія з води?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №58. Які невидимі зв’язки є в природі? Комікс: «Чому говорять, що правда вийде на гору, як олія з води?»

Мета: збагачувати знання дітей про тварин; формувати уявлення про ланцюги живлення у природі, вчити складати їх та аналізувати, виявляти причинно-наслідкові зв’язки; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати допитливість, бережне ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Передбачення про назву міста.

Слайд5. Вправа “Пройди лабіринтом”

Слайд6. Перегляд відео “Україна вражає — Вилкове”

Слайд7. Тривалість екскурсії.

Слайд8. Прочитай твердження. Якими могли бути запитання? Сформулюйте їх.

Слайд9. З чого тварини отримують енергію?

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. У природі сильніші хижі тварини нападають на слабших.

Слайд14. Розглянь малюнок. Спробуй скласти ланцюг живлення.

Слайд15. Вправа “Прочитай і доповни”

Слайд16. Доповни ланцюги живлення. Наклей відповідні наліпки в зошиті.

Слайд17-18. Впиши слова у схеми так, щоб утворились ланцюги живлення.

Слайд19. Розглянь малюнок. Як треба поводитися, коли зустрічаєте на вулиці безпритульну тварину?

Слайд20. Пригадай правила поводження з бездомними тваринами. Обери відповіді.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Перегляд відео “Подорожі. Аккерманська фортеця”

Слайд23. Вправа “Обгрунтуй”

Слайд24. Склади ланцюг живлення.

Слайд25. За схемою розкажи про взаємозв’язок у природі.

Слайд26. Перегляд відео “Чернівецьких школярів навчали, як поводитися з безпритульними тваринами”

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Робота в підручнику

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні