Каталог матеріалів

Урок №58 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Які бувають карти.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №58. Які бувають карти?

Мета: ознайомити учнів з видами карт, навчити елементарним прийомам читання карти; закріпити вміння працювати з географічною мапою; збагачувати словниковий запас відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове і зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, фантазію, дрібну моторику, критичне мислення; акторські та декламаторські здібності, навички вільного спілкування; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини — України, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Що можна дізнатися за допомогою карти?

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Які є карти?

Слайд8. Пригадай, що таке карта?

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд11-12. Дай відповідь на запитання.

Слайд13. Підсумуймо.

Слайд14. Політична карта.

Слайд15. Кліматична карта.

Слайд16. Фізична карта.

Слайд17-18. Словничок.

Слайд19. На картах є умовні позначки, які ніби слова, «розповідають» про поверхню Землі.

Слайд20. Які кольори переважають на картах?

Слайд21. Довідничок.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. На карті низовини позначаються зеленим кольором.

Слайд24. Височини на карті позначаються жовтим і світло – коричневим кольором.

Слайд25. Практична робота.

Слайд26. Підсумуймо.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Покажи на карті гори, водойми, рівнини.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні