Каталог матеріалів

Урок №58 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Числова рівність і числова нерівність.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №58. Числова рівність і числова нерівність.

Мета: навчити дітей розрізняти числові рівності та нерівності; читати та записувати числові рівності та нерівності; розуміти, що рівності й нерівності можуть бути істинними й хибними; навчити дітей визначати правильні й неправильні рівності та нерівності, обґрунтовувати своє рішення; закріпити знання складу чисел, уміння розв’язувати задачі на різницеве порівняння; розвивати логічне мислення, математичне мовлення; виховувати уважність.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Вправа «Криголам»

Слайд 4-6. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Фокусники»

Слайд 7-8. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 9. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 10-11. Опрацювання нового матеріалу. Робота з підручником

Слайд 12. Довідничок

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. Робота з підручником. Числова рівність і числова нерівність

Слайд 15. Робота з підручником. «Істинна» або «хибна» рівність

Слайд 16. Робота з підручником. «Істинна» або «хибна» нерівність

Слайд 17. Фізкультхвилинка

Слайд 18-19. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 20-21. Робота у зошиті

Слайд 22. Пальчикова гімнастика

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25. Робота з підручником. Робота над задачею

Слайд 26. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд 27. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 28. Рефлексія. Бесіда

Слайд 29-30. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні