Каталог матеріалів

Урок №58-59 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Розв’язуємо задачі. Діагностична робота

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №58-59. Розв’язуємо задачі. Діагностична робота

Мета: формувати вміння розв’язувати складені задачі, закріпити обчислювальні навички додавання і віднімання з переходом через розряд у межах 20, у межах 100 без переходу через розряд; формувати вміння розв’язувати складені задачі, знаходити значення виразів за діями, порівнювати іменовані числа; підготувати учнів до контрольної роботи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Сьогодні дуже важливий урок, оскільки ми готуємось до контрольної роботи. Ви маєте бути дуже уважними до себе, щоб вчасно помітити ті проблеми, які поки що є. Ще маємо час надолужити пропущене, вдосконалити певні вміння та навички. Отже, працюймо на уроці сумлінно, уважно, вдумливо й критично до себе!

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 16. Завдання 1. Виконай арифметичні дії за стрілками.

Слайд 17. Завдання 2. Знайди невідомий компонент або значення різниці.

Слайд 18-20. Завдання 3. Зміни текст кожної задачі так, щоб її розв'язанням був вираз 9-7.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22. Завдання 4. Визнач, який вираз є розв'язанням задачі.

Слайд 23. Завдання 5. Добери до умови таке запитання із поданих, щоб розв'язанням одержаної задачі був вираз: (45 + 34) – 27 .

Слайд 24. Завдання 6. Добери задачу до виразу: (8 – 6) + 9 .

Слайд 25. Завдання 6. Розв'яжи задачу.

Слайд 26. Завдання 7. Знайди невідомий компонент.

Слайд 27. Рухлива вправа

Слайд 28-29. Завдання 1. Знайди значення виразів і виконай перевірку.

Слайд 30-31. Завдання 2. Зміни текст кожної задачі так, щоб її розв'язанням

був вираз 11-7.

Слайд 32. Завдання 3. Визнач, який вираз є розв'язанням задачі.

Слайд 33. Завдання 4. Добери запитання до умови так, щоб розв’язанням був вираз (44 + 22) – 33.

Слайд 34. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні