Каталог матеріалів

Урок №57 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Які рослини заселили водойми та їхні береги?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої

Урок №57. Які рослини заселили водойми та їхні береги?

Мета: формувати поняття «водойма – природне угруповання»; збагатити уявлення учнів про рослинний світ водойм; з’ясувати, які дії людей можуть зруйнувати море як природне угруповання; виховувати любов до рідного краю і бережливе ставлення до його природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай. Чим відрізняються луки від лісів?

Слайд6. Обговоріть.

Слайд7-9. Відгадай загадку.

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Розглянь схему. Які є водойми?

Слайд13-14. Слово вчителя.

Слайд15. Річка та озеро – прісні водойми.

Слайд16. Біля берега ростуть осока та верба.

Слайд17. Далі утворюють густі зарості очерет і рогіз.

Слайд18. Кореневища цих рослин знаходяться в мулистому дні, а стебла з листками — над водою.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Глибше плавають на воді листки і квітки латаття та ряска.

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22. Назви рослину. Скажи, де вона живе у воді чи біля водойми?

Слайд23. Доповни схему. Які є водойми?

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. Запам’ятай.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Доведи, що водойма — природне угруповання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні