Каталог матеріалів

Урок №57 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Чи можна бути винахідником у наш час?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №57. Чи можна бути винахідником у наш час?

 

Мета: ознайомити дітей з рисами та вміння, які потрібні винахіднику; спонукати учнів розвивати ці риси; ознайомити з можливими способами розвитку в собі вміння дослідника; формувати навички дослідницької діяльності; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу; виховувати поважливе ставлення до думок та винаходів однокласників, культуру спілкування один з одним.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

 

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Дві подруги сперечалися, чи можливо стати винахідником у наш час.

Слайд6. Розглянь послідовність виготовлення сердечка зі скріпки.

Слайд7. Поміркуй та запропонуй.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Проведи лінії стежками і дізнайся.

Слайд10. Розфарбуй слушні поради для дитини-винахідника.

Слайд11. Розглянь зображення.

Слайд12. Придумай кілька способів.

Слайд13. Розглянь зображення, створені за допомогою мильної піни.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Поміркуй та винайди.

Слайд16. Оціни.

Слайд17. Виконай завдання.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. Розглянь комікс та дізнайся.

Слайд21. Спробуй вирішити винахідницьку задачу.

Слайд22. Поміркуй.

 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні