Каталог матеріалів

Урок №57-58 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Як берегти воду. Кругообіг води в природі. Проводимо дослідження. На які потреби витрачають воду у твоїй сім’ї.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №57-58. Як берегти воду. Кругообіг води в природі. Проводимо дослідження. На які потреби витрачають воду у твоїй сім’ї.

Мета: поглибити знання учнів про значення води, познайомити з кругообігом води в природі, розвивати логічне мислення, спостережливість, вчити міркувати на запропоновану тему, самостійно робити висновки, виховувати любов до природи, бережне відношення до неї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Розглянь малюнки. У яких станах вода трапляється в природі?

Слайд4. За яких умов вода перетворюється на пару?

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?

Слайд7. Чому хмари не однакові?

Слайд8-9. Як утворюються хмари?

Слайд10. Чому падає дощ?

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. За яких умов вода перетворюється на лід?

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Дай відповідь на запитання.

Слайд15. Перегляд навчального відео «Кругообіг води в природі»

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Продовж речення.

Слайд18. Поясни вислів.

Слайд19. Чому потрібно берегти воду?

Слайд20-21. Розглянь малюнки. Чи економно діти використовують воду?

Слайд22. Розкажи.

Слайд23. Поміркуй.

Слайд24-25. Використовуй воду економно.

Слайд26. За малюнком розкажи як мандрує вода.

Слайд27. Цікаво знати.

Слайд28. Розкажи.

Слайд29. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30.Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні