Каталог матеріалів

Урок №56 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 56. Розв’язування вправ і задач.

Мета: сформувати поняття про нескінченний дріб; закріпити знання на практиці з перетворення десяткових дробів у звичайні і навпаки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють перетворювати десяткові дроби у звичайні і навпаки.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Завдання від Мудрої сови.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8- 18. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності: №505, 507, 509.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Знайдіть корені рівняння.

Слайд 21. Завдання:

Знайдіть значення виразу.

Слайд 22. Індивідуальна робота.

Чотири подруги — Ганна, Дарина, Олена і Марія — виміряли свій зріст. Зріст Ганни становить 15,9 дм, Дарини — 1570 мм, Олени — 156 см, Марії — 1,58 м. Запишіть імена подруг у порядку збільшення їхнього зросту.

 

Слайд 23-24. Задачі на логіку.

Від натурального числа, яке не більше ніж 100, відняли суму його цифр. Від отриманого числа знову відняли суму його цифр і так робили кілька разів. Після 11 таких віднімань уперше отримали 0. Знайдіть початкове число?

Підсумок

Слайд 25. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 26. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 27. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні