Каталог матеріалів

Урок №56 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Додавання і віднімання чисел 1–3. Задачі на збільшення чи зменшення числа на кілька одиниць.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №56. Додавання і віднімання чисел 1–3. Задачі на збільшення чи зменшення числа на кілька одиниць.

.Мета: ознайомити учнів із таблицями додавання і віднімання числа 3, продовжувати формувати уявлення учнів про складання та розв’язування задач на збільшення чи зменшення числа, узагальнювати за спільними ознаками, повторити склад чисел першого десятку; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок. Розв’яжи вирази за малюнками. Прочитай їх.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7.Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Добери до схем рівності. З’єднай лініями. Заповни клітинки.

Слайд 9. Знайди та виконай №2 на сторінці 58

Слайд 10. Рухлива вправа

Слайд 11 . Розв’яжи задачу. Діти розвісили в саду для птахів 4 різдвяних сніпки, а батьки – на 3 більше. Скільки сніпків розвісили батьки? №3 с 58.

Слайд 12 . Розв'яжи задачу. Гірляндами прикрасили 9 великих ялинок, а малих – на 3 менше. Скільки малих ялинок прикрасили гірляндами?

 №3 с 58.

Слайд 13. Склади задачу за схемою. №4 с 58.

Слайд 14. Хто поспішив поласувати подарунками лісника? Склади усно задачі зі словами : усі, крім трьох, на 3 менше. Склади схеми до задач. №5 с 58.

Слайд 15.  Фізкультхвилинка.

Слайд 16.  Робота з зошитом. Розв’яжи вирази. №1 с 54.

 Слайд 17. Робота з зошитом. Порівняй . Встав знаки <,>,=. №2 с 54.

Слайд 18. Робота з зошитом. Кого більше зайчиків чи білочок? На скільки більше? Доповни рівність і нерівність. №3 с 54.

Слайд 19. Робота з зошитом. Чого менше п’ятикутників чи овалів? Порівняй кількість і склади нерівність. Склади рівність, щоб знайти кількість овалів за кількістю п’ятикутників. №3 с 54.

Слайд 20 . Рухлива вправа

Слайд 21 . Робота з зошитом. Геометричне завдання. Накресли відрізок завдовжки 5 см, другий – на 4 см довший, а третій – на 2 см коротший від другого. Запиши рівності,, щоб знайти довжину другого і третього відрізків. Перевір вимірюванням.

Слайд 22 . Робота з зошитом. Визнач закономірність в встав пропущені числа. №5 с 54.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні