Каталог матеріалів

Урок №55 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [л]. [л’]. Позначення його буквою «л». Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за віршем Л. Повх.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 55. Звук [л], [л']. Позначення його буквою «л». Звуко-буквені зіставлення. Формування аудіативних умінь за віршем Л. Повх

Мета: ознайомити дітей з буквою «Л», «л» («ел») та її звуковими значеннями, закріплювати уміння розрізняти функціональне значення звука і букви, злиття, складу; виробляти навички звуко-буквеного аналізу слів; виробляти вміння читати складами з орієнтацією на злиття; розвивати мовлення учнів, збагачувати словниковий запас.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка

Слайд 4. Вступне слово вчителя

Слайд 5. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 6. Рухлива вправа

Слайд 7. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 8. Читання променевих таблиць: відпрацювання техніки читання

Слайд 9. Утворення слів зі складів; читання слів із використанням складів і малюнків

Слайд 10. Фізкультхвилинка

Слайд 11. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 12. Читання–слухання–розуміння

Слайд 13. Гра «Назвіть звук [л]»

Слайд 14. Робота в різнорівневих групах

Слайд 15. Гра «Назвіть звук [л], [лʹ]»

Слайд 16. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні