Каталог матеріалів

Урок №55 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо задачі, які містять чотири ключові слова

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №55. Досліджуємо задачі, які містять чотири ключові слова

Мета: формувати вміння розв’язувати складені задачі, актуалізувати вміння розв’язувати складені задачі на знаходження різниці, що містять просту задачу на знаходження суми; через зміну ситуації задачі ознайомити учнів із задачами, що містять чотири ключові слова; формувати обчислювальні навички, вміння порівнювати математичні вирази, виконувати арифметичні дії з іменованими числами, поданими в одиницях довжини; закріплювати знання правила та вміння знаходити невідомий доданок.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Ми продовжуємо вчитися розв’язувати складені задачі, і сьогодні на вас чекає зустріч ще з одним їх різновидом. Але про це трошки пізніше. Спочатку ми пригадаємо прийоми обчислень, бо без них ми не зможемо розв’язати задачу; згадаємо, як розв’язувати задачі різними способами. Отже, не гаймо часу й берімося до роботи!

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Завдання 1. Поясни розв'язання задачі двома способами.

Слайд 12-13. Завдання 1. Розв'яжи задачу. 1 спосіб. 2 спосіб.

Слайд 14. Завдання 2. Порівняй задачу з попередньою. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язання? Поясни розв'язання.

Слайд 15. Завдання 2. Розв'яжи задачу.

Слайд 16. Завдання 2. Поміркуй, чи можна розв'язати цю задачу іншим способом. Скористайся схемами.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Завдання 3. Порівняй вирази.

Слайд 19. Завдання 4. Заповни таблицю.

Слайд 20. Завдання 5. Доповни до 4 дм довжину кожного відрізка.

Слайд 21-23. Завдання 6. Встав такі знаки арифметичних дій, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 24. Завдання 7. Встав такі числа, щоб одержати істинні рівності.

Слайд 25. Рухлива вправа.

Слайд 26. Завдання 1. Поясни розв'язання задачі двома способами.

Слайд 27. Завдання 2. Порівняй задачу з попередньою. Що змінилося? Як ця зміна вплине на розв'язання? Поясни розв'язання.

Слайд 28. Завдання 2. Як розв'язати цю задачу іншим способом?

Слайд 29. Завдання 3. Назви пропущені знаки арифметичних дій, щоб утворились істинні рівності.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні