Каталог матеріалів

Урок №54 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - У кожного свій смак. Світ захоплень.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок № 54. У кожного свій смак. Світ захоплень

Очікувані результати:

Учні ознайомляться з різноманіттям захоплень та хобі, зрозуміють, що кожна людина має свої вподобання, які роблять її унікальною; розвиватимуть розуміння важливості мати хобі для розвитку особистості та як вони можуть впливати на наше життя; вчаться поважати захоплення інших людей, навіть якщо вони відрізняються від власних; навчаються виражати свої думки про власні захоплення та слухати інших, розвиваючи комунікаційні навички.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів з різними видами захоплень та хобі, розкриваючи різноманітність людських інтересів.

Розвивати вміння поважати уподобання інших людей та розуміти важливість хобі для розвитку особистості.

Навчити учнів висловлювати свої вподобання, обговорювати інтереси, слухати та поважати думки інших.

Стимулювати інтерес до самовираження та творчості через дослідження захоплень.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: аналізувати та осмислювати власні захоплення, дізнаватися про нові інтереси та розвивати їх через творчі завдання.

Загальнокультурної: формувати культуру поваги до різноманіття уподобань і хобі, розвивати інтерес до нового та незвичайного в інших людях.

Комунікативної: навчати учнів слухати один одного, висловлювати свої думки та вподобання, вчити дискутувати на тему захоплень, поважати думки інших.

Соціальної: формувати навички взаємодії в групі, співпраці та підтримки однокласників під час виконання завдань.

Інформаційної: навчати учнів шукати та обмінюватися інформацією про різні види захоплень, використовувати свої інтереси як джерело для навчання і розвитку.

Здоров’язберігаючої: підтримувати інтерес до здорових і активних захоплень, заохочувати фізичну активність, творчість і позитивні звички. Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 5. Повідомлення теми дня.

Слайд 6. Поміркуй

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Розглянь малюнок

Слайд 9. Поміркуй та розкажи.

Слайд 10. Вправа «Веселка смаків»

Слайд11. Поміркуй та поясни значення прислів’я

Слайд12. Поміркуй

Слайд13. Розглянь малюнки

Слайд14. Намалюй.

Слайд 15. Вправа «Захоплення нашого класу»

Слайд 16. Поміркуй та назви

Слайд17. Розкажи

Слайд18. Поміркуй та розкажи

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Поміркуй

Слайд21. Вдома розпитайте дорослих

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні